O nas

O MGM

Od ponad 30 lat specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji niestandardowej zabudowy stoisk wystawienniczych. Tworzymy stoiska na targi w kraju i za granicą, odbywające się w największych i najbardziej prestiżowych halach wystawowych świata. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1500 projektów. Nasze usługi obejmują wszystkie etapy realizacji stoisk ? od projektu, poprzez produkcję aż po logistykę, montaż i demontaż.

Regularnie budujemy stoiska w całej Europie, a podążając za naszymi Klientami, systematycznie poszerzamy obszar naszej aktywności o kolejne miejsca na świecie, czego dowodem są realizacje stoisk w takich krajach jak USA, Rosja, Chiny czy RPA.

Współpracujemy zarówno z wielkimi przedsiębiorstwami, jak i mniejszymi firmami, a także instytucjami i organizacjami. Dla wszystkich naszych Klientów udział w targach jest ważną częścią działań promocyjnych i marketingowych, dlatego obsługujemy ich kompleksowo. Działania w zakresie promocji wspieramy również poza sezonem wystawowym, oferując usługi poligraficzne i reklamowe.

Tworzymy unikalne projekty, skrojone na miarę zarówno potrzeb, jak i możliwości naszych Klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu projektowane stoiska są spójne z przyjętą przez nich identyfikacją wizualną i stanowią wsparcie dla przyjętej strategii marketingowej i promocyjnej.

Nasi klienci